Lastekaubad

CHICCO Nurgakaitse CHICCO Nurgakaitse 2
Tarne 1-5 päeva
Vaba aeg (beebid)

CHICCO Nurgakaitse

60806.00
9,70 €
Nurgakaitsed on väikelastega kodudes lausa hädavajalikud. Nurgakaitsed ennetavad ohtu ja kaisevad teie last vigastamise eest. Valmistatud pehmest, kvaliteetsest plastmassist mis ei sisalda mürkaineid. Lihtne paigaldada kaasasoleva kahepoolse kleepribaga.
MGA LITTLE TIKES... MGA LITTLE TIKES... 2
Tarne 1-5 päeva
mangukeskused-liivakastid-liumaed

MGA LITTLE TIKES Reguleeritav korvpallilaud

622243
32,14 €
Little Tikes korvpallirõngas sobib kõikidele korvpalli fännidele. Korvi kõrgust võib reguleerida vastavalt lapse pikkusele 6 erinevale kõrgusele ( 60-122cm). Saab kasutada nii sees kui väljas mängimiseks. Korvpallimäng arendab lapse sotsiaalset valmidust, motoorikat ja koordinatsiooni. Komplektis kaasas korvpall. Põrgata, hüppa ja viska!
MGA LITTLE TIKES 4-in-1... MGA LITTLE TIKES 4-in-1... 2
Tarne 1-5 päeva
186,84 €
3 rattaline, mis kasvab koos sinu lapsega. Esmalt on ratas vankri eest, täiskasvanu saab lükata enda ees ja on väga mugav liikuda. Seejärel kui laps kasvab saab ta ise jalad panna pedaalile ja vändata ja kasutada seda rattana. Kõrgust ja kinnitusi saab reguleerida vastavalt vajadusele. Ratas käib väga mugavalt kokku, saab kerge vaevaga transportida.
CUBICFUN Harry Potter... CUBICFUN Harry Potter... 2
Tarne 1-5 päeva
28,99 €
CubicFun 3D pusle Harry Potter - Diagon Alley. Pusleplaadid on valmistatud paberi ja vahtpolüstürooli segust, mida on kerge kokku panna. Liimi ja kääre ei ole vaja kasutada.
SCHLEICH DINOSAURS... SCHLEICH DINOSAURS... 2
Tarne 1-5 päeva
83,33 €
LUIS maastikuautoga pääseb kiiresti välipostide juurde ning saab lihasööda abil püüda giganotosaurust. Juhul kui auto peaks sõidu ajal sohu kinni jääma, on tal abiks tööriista kast millega saab hõlpsalt rattad vahetada, või vints millega maastikuauto uuesti välja tõmmata. Dinosaurs Maastikuauto koos Dino välipostidega pakub mitmesuguseid mänguvõimalusi....
CHICCO närimisrõngas Kirss CHICCO närimisrõngas Kirss 2
Tarne 1-5 päeva
koristid-ja-narimisrongad

CHICCO närimisrõngas Kirss

71520.30
5,66 €
Vahva erksavärviline närimisrõngas aitab sinu lapsel üle saada esimeste hammaste tulemise valust. Täidetud spetsiaalse geeliga. Enne lapsele andmist pane rõngas 2-3 minutiks külmkappi (mitte sügavkülma!). Mitte keeta. Rõnga käepide on tugevast plastikust, mis lubab mugavalt sellest kinni haarata. Ülemine osa on pehmest plastikust, mida on hea närida.
SES Küüntedisain SES Küüntedisain 2
Tarne 1-5 päeva
makeup-tatoveeringud-soengukomplektid

SES Küüntedisain

14975
15,26 €
Küüntedisain
CHICCO Vibreeriv fototelefon CHICCO Vibreeriv fototelefon 2
Tarne 1-5 päeva
arendavad-ja-muusikalised-manguasjad

CHICCO Vibreeriv fototelefon

60067
22,06 €
Beebi esimene väike telefon, millega ta saab mängida, et teeb loomadest ilusaid pilte. Valikus on 10 tulede ja vibratsiooniga helinat.
ALPHA SUPER WINGS Jerome... ALPHA SUPER WINGS Jerome... 2
Tarne 1-5 päeva
61,23 €
Selle vahva mängukomplektiga saad sa ise välja mõelda Jerome ja ta sõpradele huvitavaid seiklusi! Mängukomplektil on palju liikuvaid detaile, mis teevad sellega mängimise eriti põnevaks.
Lauamäng Otrio Wood Deluxe Lauamäng Otrio Wood Deluxe 2
Tarne 1-5 päeva
taiskasvanute-mangud

Lauamäng Otrio Wood Deluxe

6045064
53,91 €
Trips-traps trull on saanud palju huvitavama versiooni! Mäng Otrio Deluxe on mõeldud 2-4 mängijale. Võitmiseks on 3 erinevat viisi! Lihtsalt saa ritta 3 oma värvi nupukest: 1) sama suuruse ja värviga või 2) sama värvi rida kas kasvavas või kahanevas suuruses või 3) sama värvi ning erisuurusega nupud samas alas.
MGA LITTLE TIKES "Cozy... MGA LITTLE TIKES "Cozy... 2
Tarne 1-5 päeva
pealeistutavad-autod-ja-rattad

MGA LITTLE TIKES "Cozy Coupe" Tõukeauto

612060E5
109,44 €
Little Tikes klassikaline Cozy Coupe tõukeauto. Nüüd on sellel klassikalisel tõukeautol täiesti uus ilme, mida teie pisikesed kindlasti armastavad. Autol on töötav pasun, mänguasjade hoiustamiseks ideaalne hoiuruum. Naerusuine tõukeauto muudab alati tuju heaks!Mõõtmed 41x78x83 cm.
MGA LITTLE TIKES Kiikhobu... MGA LITTLE TIKES Kiikhobu... 2
Tarne 1-5 päeva
59,16 €
Little Tikes kiik sobib kahele lapsele ning seda saab kasutada nii väljas kui ka siseruumides. Kiik on tehtud tugevast ja vastupidavast plastikust, sellel on sellel mugavad jalatoed ja praktilised käepidemed, millest lapsed saavad kiikudes kinni hoida. Mõõdud 1050 x 430 x 360 cm.
JAZWARES ROBLOX Mängukomplekt JAZWARES ROBLOX Mängukomplekt 2
Tarne 1-5 päeva
24,65 €
Avasta selle uue komplektiga Roblox põnev maailm. Nendel lahedatel ja detailsetel figuuridel saab osi omavahel kombineerida. Igal kollektsioneeritaval figuuril on unikaalne kood, millega avada virtuaalseid üksuseid.
Kuvatakse 1–25 toodet (kokku 1592)