Beebid

CHICCO Vanni term. Kalake... CHICCO Vanni term. Kalake... 2
Tarne 1-5 päeva
Kosmeetika ja hügieen

CHICCO Vanni term. Kalake (oranž)

06564.00
8,52 €
Tänu soojustundlikule värvi muutvale ribale aitab kalakese vannitermomeeter Sul kontrollida, kas beebi vannivesi on õige temperatuuriga. See on armsa kalakujuga ja ujub vee peal.
CHICCO Mängukeskus Hippo CHICCO Mängukeskus Hippo 2
Tarne 1-5 päeva
mangumatid-ja-mangukeskused

CHICCO Mängukeskus Hippo

05195.00
55,16 €
Jõehobu ja tema lustlikud sõbrad aitavad stimuleerida lapse liigutusi. Närgimisrõngas konn, on valmistatud pehmest plastmassist. Kilpkonnal on sees kõrisevad pallikesed, mis aitavad stimuleerida kuulmist.
CHICCO Nurgakaitse CHICCO Nurgakaitse 2
Tarne 1-5 päeva
Vaba aeg (beebid)

CHICCO Nurgakaitse

60806.00
9,70 €
Nurgakaitsed on väikelastega kodudes lausa hädavajalikud. Nurgakaitsed ennetavad ohtu ja kaisevad teie last vigastamise eest. Valmistatud pehmest, kvaliteetsest plastmassist mis ei sisalda mürkaineid. Lihtne paigaldada kaasasoleva kahepoolse kleepribaga.
CHICCO närimisrõngas Kirss CHICCO närimisrõngas Kirss 2
Tarne 1-5 päeva
koristid-ja-narimisrongad

CHICCO närimisrõngas Kirss

71520.30
5,66 €
Vahva erksavärviline närimisrõngas aitab sinu lapsel üle saada esimeste hammaste tulemise valust. Täidetud spetsiaalse geeliga. Enne lapsele andmist pane rõngas 2-3 minutiks külmkappi (mitte sügavkülma!). Mitte keeta. Rõnga käepide on tugevast plastikust, mis lubab mugavalt sellest kinni haarata. Ülemine osa on pehmest plastikust, mida on hea närida.
CHICCO Pissipott CHICCO Pissipott 2
Tarne 1-5 päeva
potid

CHICCO Pissipott

05932.00
8,74 €
Chicco potil on mugav anatoomiliselt vormitud iste ja praktiline pritsmekaitse. Pott on kerge, käepide tõstmiseks. Kerge puhastada, sileda ja ümara pinnaga. Hooldus: pesta hoolikalt peale kasutamist, kasutamata abrasiivseid puhastusvahendeid.
BKIDS Vanni pritsimise mäng BKIDS Vanni pritsimise mäng 2
Tarne 1-5 päeva
vannimanguasjad

BKIDS Vanni pritsimise mäng

004498
16,90 €
Vanniskäik on veelgi lahedam. Kinnita seinale, sihi ja pritsi!
CHICCO Vikerkaare projektor... CHICCO Vikerkaare projektor... 2
Tarne 1-5 päeva
Magamiseks

CHICCO Vikerkaare projektor roosa

02430.10
48,36 €
Muusikaline projektor „Vikerkaar“ loob ruumis maagilise atmosfääri. Valguseffektide võlu ja rahulikud meloodiad rahustavad last ja aitavad tal uinuda. Valida on võimalik erinevate muusikapalade- kui ka kuvatavate kujude ja värvide vahel.
CHICCO Vibreeriv fototelefon CHICCO Vibreeriv fototelefon 2
Tarne 1-5 päeva
arendavad-ja-muusikalised-manguasjad

CHICCO Vibreeriv fototelefon

60067
22,06 €
Beebi esimene väike telefon, millega ta saab mängida, et teeb loomadest ilusaid pilte. Valikus on 10 tulede ja vibratsiooniga helinat.
MGA LITTLE TIKES Kiikhobu... MGA LITTLE TIKES Kiikhobu... 2
Tarne 1-5 päeva
59,16 €
Little Tikes kiik sobib kahele lapsele ning seda saab kasutada nii väljas kui ka siseruumides. Kiik on tehtud tugevast ja vastupidavast plastikust, sellel on sellel mugavad jalatoed ja praktilised käepidemed, millest lapsed saavad kiikudes kinni hoida. Mõõdud 1050 x 430 x 360 cm.
CHICCO Hammustusejärgne... CHICCO Hammustusejärgne... 2
Tarne 1-5 päeva
saasetorjevahendid

CHICCO Hammustusejärgne salv 10ml

07833.10
7,12 €
Chicco on oma pikaaegse lastetarvete tootmise kogemuse põhjal loonud sidrunheina ja India sireli baasil valmistatud tootesarja, mis niisutab õrnalt laste tundlikku nahka ja kaitseb seda, rikkumata naha loomulikku tasakaalu. Eksklusiivne koostis rahustab nahka, muutes selle pehmeks ja hästi lõhnavaks ilma jääke või rasvaseid jälgi jätmata. Vähendab...
CHICCO Lutiklamber Sinine CHICCO Lutiklamber Sinine 2
Tarne 1-5 päeva
Söögiaeg

CHICCO Lutiklamber Sinine

04083.00
9,20 €
Tänu uuenduslikule ja praktilisele klambriga ketile on lutt alati puhas ja käeulatuses.
CHICCO Lutiklamber Neutral CHICCO Lutiklamber Neutral 2
Tarne 1-5 päeva
Söögiaeg

CHICCO Lutiklamber Neutral

04084.00
9,20 €
Hädavajalik selleks, et vältida luti mahakukkumist, kadumist või mustaks saamist. Lõbus kujundus aitab lapsel tuju heana hoida.
MGA LITTLE TIKES Korvpall MGA LITTLE TIKES Korvpall 2
Tarne 1-5 päeva
vannimanguasjad

MGA LITTLE TIKES Korvpall

637605
26,96 €
Little Tikes vanni korvpalli komplekt. Selle komplektiga saab vannis käimise eriti toredaks ja lõbusaks muuta.
CHICCO Elektripistiku kaitse CHICCO Elektripistiku kaitse 2
Tarne 1-5 päeva
Vaba aeg (beebid)

CHICCO Elektripistiku kaitse

64082.30
4,30 €
Elektripistiku kaitsed väldivad riski, et teie laps võiks pista oma sõrmed pistikupesa aukudesse. Elektripistiku kaitsed välistavad elektrilöögi võimaluse. Kaitseid saab eemaldada ainult kaasasoleva spetsiaalse ohutusvõtmega. Komplekti kuuluvad 10 pistikukaitset.
CHICCO Hambapasta õun/ban CHICCO Hambapasta õun/ban 2
Tarne 1-5 päeva
Kosmeetika ja hügieen

CHICCO Hambapasta õun/ban

02320.10
5,38 €
Õuna-banaanimaitseline hambapasta sisaldab ksülitooli, mis aitab ära hoida hammaste lagunemist. Koostis ei kahjusta piimahammaste glasuuri. Kuna toode ei sisalda fluoriidi, sobib see ideaalselt kasutamiseks ka alla 3-aastaste laste puhul. Banaanimaitseline pasta on ideaalne lastele rinnast võõrutamise perioodil. Ei sisalda säilitusaineid.
CHICCO Rääkiv Mängukeskus... CHICCO Rääkiv Mängukeskus... 2
Tarne 1-5 päeva
46,91 €
Eesti keelne elektrooniline mängukeskus valgus ja heliefektidega „rääkiv farm“, mis tutvustab lastele värve, numbreid ning taluloomi. Vajuta karukesele ja püüa ära arvata milline loom teeb häält. Lustakad meloodiad muudavad õppimise veelgi lõbusamaks. „Talking farm“ tutvustab lapsele esmaseid teadmisi nii eesti kui ka inglise keeles. Mõõdud: 42 x 48 x...
CHICCO London Up käru Matrix CHICCO London Up käru Matrix 2
Tarne 1-5 päeva
134,40 €
Chicco London on mitmekülgne käru, mille puhul on nutikalt ühendatud lapse jaoks mugavus ja kaitse ning tänapäevase lapsevanema jaoks praktilisus ja funktsionaalsus. Tänu avarale ja mugavale jäiga seljatoega istmele, mida on võimalik ühe käega liigutada 4 asendisse, on käru lubatud kasutada alates sünnist (0-grupp). Vihmavarjuna kokku volditav käru näeb...
MGA LITTLE TIKES Käimistugi... MGA LITTLE TIKES Käimistugi... 2
Tarne 1-5 päeva
arendavad-ja-muusikalised-manguasjad

MGA LITTLE TIKES Käimistugi 3-ühes

640957
76,07 €
Little Tikes 3in 1 Mängukeskus on aktiivseks tegevuseks lapsele. Sellega saab laps teha oma esimesed sammud püsti olles ja toetudes käimistoele. Mängukeskuse saab kokku panna ning istudes saab vajutada mängupaneelil olevatele nuppudele, mis teevad muusikalist häält ning on erinevate valguse-ja heliefektidega. Kokku üle 70 tegevuse. Mängukeskus on...
CHICCO Vikerkaare projektor... CHICCO Vikerkaare projektor... 2
Tarne 1-5 päeva
48,36 €
Muusikaline projektor „Vikerkaar“ loob ruumis maagilise atmosfääri. Valguseffektide võlu ja rahulikud meloodiad rahustavad last ja aitavad tal uinuda. Valida on võimalik erinevate muusikapalade- kui ka kuvatavate kujude ja värvide vahel.
CHICCO Närimisrõngas Jäätis CHICCO Närimisrõngas Jäätis 2
Tarne 1-5 päeva
koristid-ja-narimisrongad

CHICCO Närimisrõngas Jäätis

71520.20
5,66 €
Vahva erksavärviline närimisrõngas aitab sinu lapsel üle saada esimeste hammaste tulemise valust. Täidetud spetsiaalse geeliga. Enne lapsele andmist pane rõngas 2-3 minutiks külmkappi (mitte sügavkülma!). Mitte keeta. Rõnga käepide on tugevast plastikust, mis lubab mugavalt sellest kinni haarata. Ülemine osa on pehmest plastikust, mida on hea närida.Fresh...
CHICCO Valgusega Ksülofon CHICCO Valgusega Ksülofon 2
Tarne 1-5 päeva
Beebimänguasjad

CHICCO Valgusega Ksülofon

09819.10
38,78 €
Chicco muusika ja valgusega ksülofon Valguse ja muusikaga ksülofon õpetab noote, aitab arendada lapse muusikalist kuulmist ning käelist koordinatsiooni. Mille poolest on see ksülofon eriline? 8 erinevat meloodiat garanteerivad veelgi rohkem mängulusti; Kirksad värvid püüavad lapse tähelepanu; Komplektis on mugav pulk mängimise hõlbustamiseks Ksülofon...
MGA LITTLE TIKES Mänguklaver MGA LITTLE TIKES Mänguklaver 2
Tarne 1-5 päeva
arendavad-ja-muusikalised-manguasjad

MGA LITTLE TIKES Mänguklaver

642999
17,11 €
Little Tikes mängukalver rõõmustab väikest last. Klaveri klahvid on väikelapsele sobiva suurusegaja nendega on kerge ja mugav mängida. Laps õpib muusikalisi rütme lõbusal viisil.
Kuvatakse 1–25 toodet (kokku 156)