nerf

JAZWARES NERF Kuulide Kott... JAZWARES NERF Kuulide Kott... 2
Tarne 1-5 päeva
9,79 €
Nüüd saad hoiustada kõik oma Nerf kuulid ühes kohas! Tänu mugavale konksule saad need ka kaasas kanda!
HASBRO NERF Microshots... HASBRO NERF Microshots... 2
Tarne 1-5 päeva
13,98 €
Plahvata lõbust ja mängi Nerf MicroShots relvaga, mis onNerf minisuuruses lemmik blaster. (kõik on müügil eraldi). Iga relv tulistab ühe kuuli korraga ja sellel on kaasas kaks Elite’i kuuli.
HASBRO NERF Alpha Strike... HASBRO NERF Alpha Strike... 2
Tarne 1-5 päeva
Tunne end tõelise laskurina Nerf Alpha Strike blasteritega! Kui olete algaja ja pole veel Nerfi´ga tuttav, siis on Alpha Strike parim valik esimesteks lahinguteks. Ja kui olete juba Nerfi fänniks saanud, on Alpha Strike teie kollektsioonile suurepärane täiendus. Uus Nerf Alpha Strike Wolf LR 1! Komplekti kuuluvad ka sihik, 12 Alpha Strike kuuli ja juhised.
HASBRO NERF Elite 2.0... HASBRO NERF Elite 2.0... 2
Tarne 1-5 päeva
47,56 €
Populaarse Nerf Elite Surgefire mängupüssi uuendatud mudel. Uuel Shockwave mängupüssil on salv 15 laengule. Komplektis 30 Nerf Elite laengut.
HASBRO NERF Elite 2.0 Volt... HASBRO NERF Elite 2.0 Volt... 2
Tarne 1-5 päeva
20,97 €
Väga populaarse Nerf Elite Firestrike mängupüssi uuendatud mudel. Nerf Elite 2.0 Volt mängupüssi juurde kuulub lasersihik, mis tabab sihtmärki isegi pimedas ning tagab mängijale kindla võidu! Komplekti kuulub 6 laengut. Vajab patareisid 2 x AAA/LR3, ei kuulu komplekti.
HASBRO NERF Elite 2.0... HASBRO NERF Elite 2.0... 2
Tarne 1-5 päeva
43,62 €
Väga populaarse Nerf Elite Roughcut mängupüssi uuendatud mudel. Elite 2.0 Warden mängupüssil on kaheksa laengukohta, millest saab tulistada üks või kaks laengut korraga. Komplekti kuulub 16 Elite laengut.
HASBRO NERF Elite 2.0... HASBRO NERF Elite 2.0... 2
Tarne 1-5 päeva
82,85 €
Nerf Elite 2.0 Turbine CS-18 mängurelval on 4 taktikalist relssi ja toru kinnituspunkt, et saaksite seda iga missiooni või lahingu jaoks kohandada. Mootoriga mängurelval on 18 laengu hoidmiseks salv ja see tulistab laenguid kiiresti – hoidke mootori käivitamiseks kiirendusnuppu all, seejärel vajutage päästikut kiireks tulistamiseks. Komplektis on 36 Nerf...
HASBRO NERF Ultra... HASBRO NERF Ultra... 2
Tarne 1-5 päeva
15,36 €
Täienda varusid Nerf Ultra lisalaengute komplektiga, mis on mõeldud Nerf Ultra mängupüssidele. Laengud on täiustatud innovatiivse eriti hästi lendava otsaga, Aerofin tehnoloogia ja Nerf Ultra vahtplastiga. Nerf Ultra laengud töötavad ainult Nerf Ultra mängupüssidega. Vii oma mäng järgmisele tasemele Nerf Ultra mängurelvade ja laengutega! Komplektis 20...
JAZWARES NERF Elite... JAZWARES NERF Elite... 2
Tarne 1-5 päeva
37,88 €
Lapsed saavad oma kätt harjutada! Arenda täpsust ning tulista sihtmärgi pihta! Sihtmärgil on reguleeritav tugijalg. Seinakinnituse abil saate seda ka seinale kinnitada! Olenemata sellest, kas tahad mängida üksi või tiimiga, aitab digitaalne sihtmärk sul täpsust harjutada.
JAZWARES NERF Elite Deluxe... JAZWARES NERF Elite Deluxe... 2
Tarne 1-5 päeva
Pane on oskused proovile Nerf Bulls-Eye digitaalse sihtmärgiga! Arenda täpsust! Saad mängida nii üksi või vastasega. Tulemuste jälgimiseks mõeldud LCD ekraan võimaldab teil keskenduda võistlustele ja isegi öelda, kumb teist võitis!
HASBRO NERF Ultra One HASBRO NERF Ultra One 2
Tarne 1-5 päeva
nerf

HASBRO NERF Ultra One

NERF
E6595
86,98 €
Kogege Nerf Ultra mängurelvi – parimad Nerfi valikus. Nerf Ultra mängurelvadel on kaasaegne disain ja jõudlus suure vahemaa, täpsuse ja kiiruse jaoks. Vii oma mäng järgmisele tasemele uue Nerf Ultra One mängurelvaga! Nerf Ultra One on motoriseeritud ja suudab laengud kiirelt sihtmärgini viia! Nerf Ultra One on suure mahutavusega trummel, mis on mõeldud 25...
HASBRO NERF Elite 2.0 Echo... HASBRO NERF Elite 2.0 Echo... 2
Tarne 1-5 päeva
64,34 €
Populaarse Nerf Elite Delta Trooper mängupüssi uuendatud mudel. Blaster Echo on veel ergonoomilisem, veel mugavam! Mängupüssi eemaldatav esi- ja tagaosa tagab parimad lasud igaks missiooniks. Topeltkogus laenguid ei jäta mängijat kunagi tühja salvega! Komplekti kuulub 24 laengut.
HASBRO NERF Elite 2.0... HASBRO NERF Elite 2.0... 2
Tarne 1-5 päeva
25,84 €
Populaarse Nerf Elite Disruptor mängupüssi uuendatud mudel. Uus Commander istub käes nagu valatult. Nüüd on mängupüssil kuuekohaline salv, mis annab piisava arvu laenguid. Komplekti kuulub 12 laengut.
HASBRO NERF Elite 2.0... HASBRO NERF Elite 2.0... 2
Tarne 1-5 päeva
43,05 €
Populaarse Nerf Elite Stryfe mängupüssi uuendatud mudel. Elite 2.0 Phoenix mudel on kõige kompaktsem Nerf Elite automaatpüss! Mängurelva ei pea kogu aeg uuesti laadima ning tulistada saab isegi ühe käega! Komplekti kuuluvad 6 Elite laengut. Vajab patareisid 4 x AA/LR6, ei kuulu komplekti.
HASBRO NERF Ultra Dorado HASBRO NERF Ultra Dorado 2
Tarne 1-5 päeva
nerf

HASBRO NERF Ultra Dorado

NERF
F2018
62,94 €
Kuldsete aktsentidega kaunistatud Nerf Ultra Dorado blaster sisaldab 12 erilist kuldvärvi Nerf Ultra noolt. See mootoriga 6-nooleline lõhkaja laseb nooled kiiresti sisse. Lülitage mootor sisse vajutage päästikut, et lasta korraga 1 laengu. Kiire tagalaadimine võimaldab teil kiiresti uuesti laadida - 6-noolelisel silindril on lahti tagumine osa, nii et...
HASBRO NERF SUPERSOAKER... HASBRO NERF SUPERSOAKER... 2
Tarne 1-5 päeva
13,98 €
Vandens šautuvas „Fortnite Micro Soaker“ virtualias kovas perkels į realybę ir leis mėgautis vandens mūšiais! Lengva užpildyti ir šaudyti: atidaryk dangtelį, pripilk vandens ir uždaryk.
HASBRO NERF Ultra Amp HASBRO NERF Ultra Amp 2
Tarne 1-5 päeva
nerf

HASBRO NERF Ultra Amp

NERF
F0955
58,73 €
Nauji potyriai kovose – su NERF ULTRA serijos šautuvais! Šie šautuvai turi patobulintą dizainą, yra itin tikslūs, greiti ir pasižymi ypač tolimu šūvio atstumu. Su NERF ULTRA šautuvais ir šoviniais savo kovas perkelk į kitą lygį! Šautuvas NERF ULTRA AMP turi motorizuotą šaudymo funkciją, todėl šovinius gali paleisti dar greičiau! Šautuvas turi nuimamą 6...
HASBRO NERF SUPERSOAKER... HASBRO NERF SUPERSOAKER... 2
Tarne 1-5 päeva
34,96 €
Vandens šautuvas „Fortnite Burst AR“ virtualias kovas perkels į realybę ir leis mėgautis vandens mūšiais! Lengva užpildyti ir šaudyti: atidaryk dangtelį, pripilk vandens ir uždaryk. Nusitaikyk, šautuvo rankeną stumdyk pirmyn-atgal ir atakuok priešininkus vandens srove!
Kuvatakse 1–20 toodet (kokku 20)